Slide owj graphic Webdesign طراحی انواع وب سایت شخصی ، شرکتی و فروشگاهی
تبلیغات و بهینه سازی سئو
یک وب سایت از نظر کیفیت هر چقدر هم که خوب باشد بدون سئو و تبلیغات مناسب دیده نخواهد شد و جواب نخواهد داد.
مدیریت آسان وب سایت
یکی از دغدغه های مشتریان این است که پس از آنلاین شدن سایت بتوانند خود اطلاعات سایت را بدون نیاز به طراح و هزینه اضافی به روز و اضافه کنند.
طراحی سایت RESPONSIVE
سازگار بودن وب سایت با انواع مرورگر ها ، گوشی های مختلف و تبلت ها از دیگر خصوصیات بسیار مهم در طراحی سایت و داشتن یک وب سایت استاندارد است.
ثبت دامنه و هاست
پیشنهاد نام مناسب برای دامنه خرید مطمئن دامنه و هاست شما هاست ارزان و پرسرعت برای شما
طراحی وب سفارشی

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

سازگاری

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود.

آخرین فناوری

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

طراحی سایت ، شرکت طراحی وبسایت، طراحی وب سایت