موشن گرافیک

امروزه استفاده از ویدیو های تبلیغاتی به جای تصاویر ایستا و بدون حرکت در زمینه تبلیغات فضای مجازی به یکی از سیاست های مهم کارگزاران و توسعه دهندگان وب شده است ، در این میان هیچ نوع از تبلیغات تاثیر بیشتر از ویدیو مارکتینگ را ندارد و موشن گرافیک بهترین گزینه تبلیغات در فضای مجازی است .

موشن گرافیک

پس از طراحی محیط ها و کاراکتر ها،تمامی المنت های گرافیک طراحی شده را در سکانس های مختلف متحرک سازی و موشن گرافیک را به پایان میرسانیم.

طراحی کاراکتر

پس از طراحی استوری برد طراحی کاراکتر ها و محیط های مورد نیاز برای موشن گرافیک را ایده یابی و نهایی میکنیم و انان را برای متحرک سازی آماده میکنیم

استوری برد

در اولین مرحله پس از سفارش موشن گرافیک ، با مشورت شما روند داستان پروژه و استوری برد را طراحی و طرح های اولیه را روی کاغذ می آوریم .

موشن گرافیک در واقع به معنی حرکت عناصر گرافیکی در محدوده خاصی از فضای تجسمی میباشد ، این فضای تجسمی میتواند طراحی موشن گرافیک در قالب ویدیو و یا حتی ویدیو های استاپ موشن هم باشد .

موشن گرافیک کلمه ایست که این روزا ها در بازار داغ کسب و کار های آنلاین بسیار به گوش میخورد . درضمن اگر شما یک فرد فعال در زمینه وب هستید و از گوشه و کنار آن کسب در آمد میکنید ، مطمئنا آوازه هایی از بخش گرافیک درباره ساخت تیزر های تبلیغاتی و مـوشـن گرافیک شنیده اید!

در واقع امروزه طراحی موشن گرافیک بخش بزرگی از ویدیو مارکتینگ را به عهده خود گرفته و کسانی که به طراحی موشــن گــرافیک مشغول هستند موفق تر از بقیه طراحان واقع شده اند .

موشن گرافیک

گرافیک موشن گرافیک

درواقع اصل و پایه هر طراحی موشـــن گرافیک مربوط به اصل گرافیک آن میباشد که بستگی به خلاقیت گرافیست دارد که آیا چقدر بر روی کار وقت گذاشته و با چینش ایده های گوناگون و انتخاب بهترین آن ها نسبت به طراحی گرافیکی برای پروژه اقدام نماید ، این کار با خطوط ساده بر روی کاغذ شروع و با حرکت و جان بخشی به آنان در افتر افکت به پایان میرسد .

طراحی گرافیک بخش های گوناگونی را شامل میشود که در زمینه طراحی و ساخت موشن گرافیک به چند بخش اختصاص دارد :

طراحی محیط ها و ابزار های مربوط به آن فضا برای معرفی بهتر محصول تبلیغاتی ، طراحی کاراکتر های مختص موشن گرافیک و حالات مختلف پیش بینی شده برای آنان که میتواند یک شخص در پشت میز کاری و یا شخصی در حال آشپزی و انجام هر کار مربوط به موشن گرافیک مورد نظر باشد .