خرید ویو اینستاگرام

تفاوت پلن های ویو اینستاگرام​

ویو ارزان و معمولی : هر دو این سرورها بدون ایمپرشن هستند ، ویو ارزان بخاطر قیمت پایین تر ترافیک تعداد سفارش بالاتری دارد در نتیجه ممکن است ساعاتی در روز دچار تاخیر های چند دقیقه تا به ندرت حتی چند ساعته شوند.

سرور ویو معمولی بدلیل قیمت گرانتر بودن احتمال تاخیر کمتری دارد 

از اونجایی که هر دو سرور کیفیت یکسانی دارند من خودم از ارزان استفاده میکنم 

سرور ویو اکسپلورر و ویو پرمیوم :
این نوع از ویو ها دارای Impression و Reach هستند که می توانند در بیشتر دیده شدن پست و حتی رفتن به اکسپلورر اینستاگرام تاثیر خوبی داشته باشند.

در نوع اکسپلورر این میزان ایمپرشن بیشتر از گزینه Explorer است در حالی که در نوع پرمیموم از Home , Other و Profile است و ریچ بیشتری دارد.

برای پست های قدیمی سرور ویو ارزان پیشنهاد میشود خصوصا اگر عجله ای برای دریافت آنی تعداد ویو نداشته باشید .

سرور ویو معمولی برای زمانی است که سرعت دریافت سریع ویو بسیار برای شما مهم است و ترجیح میدهید مبلغ بیشتری پرداخت کنید تا ریسک تاخیر کمتری داشته باشد.

سرور ویو اکسپلورر و پرمیوم برای کسانی که پست تازه گذاشته اند و میخواهند شانس رفتن به اکسپلورر و دیده شدن بیشتر پست را داشته باشند مناسب است.

سرور ویو پرمیوم دارای گزینه های تایم پلاس در فرم خرید است یعنی مثلا شما با سفارش 10 کا ویو پرمیوم تایم پلاس در هر ساعت 1کا دریافت خواهید کرد و سفارش در 10 ساعت تکمیل میشود.

خرید فالوور اینستاگرام

تفاوت پلن های فالوور اینستاگرام​

تقریبا تنها تفاوت تمام پنل های مختلف خرید فالوور در کلیه سایت ها و فروشگاه ها یک چیز است و آن کیفیت پروفایل ها از نظر داشتن عکس ، اسم و پست در پیج است .پس اینکه تصور کنید با پرداخت مبلغ بیشتر و استفاده از سرویس های فالوور گران و با کیفیت یکسری فالوور کاملا واقعی شما را فالو خواهند کرد که پست هایتان را لایک خواهند کرد و کامنت خواهد گذاشت کاملا خیال خامی است.

تبلیغات | گذاشتن پست های جذاب | فعالیت مفید در پیج های دیگر از جمله راه های جذب فالوور واقعی است.

پس تفاوت فالوور ایرانی ویژه و با کیفیت در نوع فالو کننده هایی هست که دریافت می کنید. در سرور ویژه اصولا دارای عکس و اسم مناسب و ایرانی و حتی دارای پست هستند در حالی که در فالوور ایرانی ارزان ممکن است درصدی بدون عکس یا اسامی عجیب و بعضا عربی باشند.

احتمال تشخیص فالوورهای بی کیفیت یا فاقد عکس و پروفایل مناسب توسط الگوریتم اینستا به مراتب بالاتر است و در نتیجه احتمال حذف این آیدی ها توسط اینستاگرام و ریزش درصد بیشتری از آنها به مراتب بیشتر است.

فالوور ایرانی ارزان : سرعت دریافت این فالوور ها پایین است ممکن است تکمیل 1کا تا 24 ساعت طول بکشد. پروفایل های بدون عکس یا با اسامی عجیب ممکن است درصدی از این سفارش را شامل شوند و در نتیجه ممکن است ریزش قابل توجهی داشته باشد.

فالوور ایرانی معمولی : سرعت دریافت خوب بوده و اصولا یک کا در عرض یک تا 3 ساعت تکمیل میشود ، کیفیت پروفایل ها نسبت به سرور ارزان بهتر است.

فالوور ایرانی باکیفیت ویژه : سرعت دریافت خوب و کیفیت پروفایل ها ایرانی با عکس و در حال حاضر بهترین سرور موجود است.

خرید لایک ایرانی

تفاوت پلن های لایک اینستاگرام

در خرید لایک اینستاگرام مهمترین سوالی که باید از خود بپرسید این است که این لایک برای چه منظوری سفارش میدهید 

اگر برای خرید لایک را برای پست های چالش و تبلیغی انجام میدهید بهتر است به سراغ لایک ویژه و با کیفیت ایرانی بروید چرا که پروفایل های آن واقعی تر و با عکس و اسم های ایرانی هستند.

اما برای پست های معمولی خودتان لایک ایرانی ارزان و لایک متوسط و حتی خارجی کفایت میکند.

لایک ارزان سرعت خوبی دارد ، دارای 10 تا 20 درصد هدیه برای جبران ریزش احتمالی است و کیفیت پروفایل ها هم تا حد زیادی قابل قبول است.

لایک متوسط کیفیت پروفایل های بهتری دارد اما سرعت دریافت آن پایین تر است البته بسیاری معتقدند این پایین بودن سرعت باعث طبیعی تر شدن و حتی تاثیر بهتر در الگورتیم تشخیصی اینستا برای رفتن به اکسپلورر می شود.

لایک خارجی هم بخاطر قیمت مناسبش بسیار طرفدار دارد ، سرعت مناسبی دارد و بسیاری اول تعدادی لایک خارجی زده و سپس تعداد کمی لایک ویژه یا متوسط روی آن میزنند !

خرید ویو اینستاگرام

توضیح پلن های استوری و ایمپرشن

استوری به دو دسته تقسیم میشود :

1- استوری معمولی سرور N : در این سرور فقط بازدید استوری شما بالا میرود و به تعداد مورد نظر میرسد ، سرعت ارسال خوب بوده و نهایت با 1 ساعت تاخیر ارسال میشود.

2- استوری ایمپرشن دار : این نوع بازدید استوری به غیر از افزایش تعداد بازدید دارای ایمپرشن و ریچ و بازدید پروفایل در آمار استوری است ، دقت کنید در استوری آپدیت شدن این اطلاعات ممکن است 3-4 ساعت زمان ببرد . این نوع بازدید استوری مناسب تبلیغات است که ممکن است تبلیغ دهنده از شما اسکرین از استوری و آمار آن طلب کند.

share اینستاگرام : در حقیقت تعداد افرادی است که پست شما را با دیگران به اشتراک گذاشته اند ، بالا رفتن این  گزینه میتواند در بیشتر و بهتر دیده شدن پست کمک زیادی کند.

Save سیو اینستاگرام : تعداد کسانی که پست شما را دوست داشته اند و ذخیره کرده اند تا همیشه در قسمت ذخیره شده آن را داشته باشند بالا بردن این عدد هم تاثیر خوبی در بیشتر دیده شدن پست دارد.