راهنمای خرید لایک و فالوور

سرویس لایک ایرانی طلایی

سرویس لایک ایرانی طلایی با قیمتی استثنایی و کیفیتی بسیار عالی از تاریخ 10 مهر 99 اضافه گردید، دقت کنید حداکثر تعداد سفارش لایک برای هر عکس در این سرویس فقط 800 عدد است !

کاهش قیمت ممبر تلگرام

قیمت هرکا ممبر ادد اجباری هیدن تلگرام از 17 هزارتومن به 11 هزارتومن کاهش پیدا کرد

عمومی بودن پروفایل

جهت خرید کلیه سرویس های فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام پیج اینستاگرام شما باید Public و عمومی باشد

پلن های متنوع تر

پس از انتخاب پلن از جدول سرویس ها به فرم انتخاب پلن و وارد کردن اطلاعات وارد خواهید شد که انجا در قسمت انتخاب پلن می توانید گزینه های متنوع تری را از نظر تعداد لایک ، فالوور و ویو مشاهده کنید برای مثال لایک های بالاتر از 1کا و ...

فالوور اینستا واقعی یا فیک ؟

هرگونه فالووری که به تعداد از هر سایتی خریداری می شود چیزی جز اکانت های فیک یا نیمه فعال نیست که فقط از جنبه عددی و روانی وجهه پیج شما را بهبود می بخشد ، به غیر از دو روش ربات اینستاگرام ( که با اپدیت های اخیر اینستا استفاده از آن بسیار خطرناک شده ) و تبلیغات هیچ روش دیگری برای دریافت فالوور واقعی وجود ندارد. دقت کنید در صورت استفاده از این دو روش دریافت فالوور شما به صورت ذره ای و دونه دونه و تعداد بسیار پایین در روز خواهد بود ، پروفایل ها باید تک تک چک شوند چون برخی همکاران بی وجدان هزینه های چند برابر دریافت می کنند و پس از واریز مقداری فالوور فیک مقداری لایک و ویو هم روی پیج میریزند تا بگویند فالوورها واقعی بودند ! ** بسیار مهم است که دقت کنید همان هایی که شما رو فالوور کرده اند در حال لایک و کامنت هستند ، در نهایت دریافت فالوور واقعی کاری بسیار هزینه بر و زمان بر بوده و اینطور نیست که مثلا شما بگین 1000 عدد میخوام و این مقدار در یک روز یا یک هفته به پیجتون اضافه بشه !