تگ خرید اینستاگرام

اگر به پیج اینستاگرام فروشگاه های بزرگ خارجی یا دیجی کالا و … مراجعه کرده باشید تجربه جدیدی از اطلاعات محصول و قیمت آن بر روی عکس ها مشاهده میکنید ، تگ خرید اینستاگرام قابلیتی جدید است که بازار برندهای تجاری را بسیار گسترش میدهد.تگ خرید اینستاگرام

قابلیت خرید در اینستاگرام (Shopping on Instagram) به شما این امکان را میدهد که محصولات را تگ کنید. از آنجا، خریداران بالقوه میتوانند جزئیات هر یک از آیتمهای تگ گذاری شده را مشاهده کنند. تگ خرید اینستاگرام قابلیتی است که هم میتواند روی استوری ها و هم روی پست ها قرار بگیرد.

اینکه یک پست از برند تجاری محبوب خود را ببینید و جزئیات همه محصولات موجود در عکس به سادگی و با یک لمس قابل دیدن باشد به احتمال زیاد شما را برای خرید و یا به اشتراک گذاری آن با دوست هم سلیقه تان مشتاق تر میکند.

در این حالت شما عکس سبد کوچکی را در کنار پست می بینید و با لمس صفحه، جزئیات قیمتی محصولات نمایان میشود. روی تگ محصول مورد نظرتان ضربه میزنید تا عکس کامل آنرا ببینید و از آنجا برای خرید به سایت هدایت میشوید یعنی با دو کلیک به خرید میرسید و این مفهوم کاربردی Social Shopping است.

این قابلیت فعلا برای فروشگاه ساز آنلاین Shopify فعال است و هم سایت اینستاگرام و هم شاپیفای محدودیت های زیادی را برای ایرانی ها در نظر گرفته اند پس برای استفاده از سرویسهای این سایت نیاز به آدرسی از کشوری دیگر دارید.

دکمه خرید اینستاگرام

اقدامات لازم برای فعال کردن تگ خرید اینستاگرام :

1-تجاری کردن صفحه اینستاگرام
2-ساخت اکانت شاپیفای
3-ساخت صفحه فیسبوک و اتصال به صفجه اینستاگرام خود
4-پابلیش و یا انتشار صفحه فیسبوک
5-ایجاد کاتالوگ محصولات در صفحه فیسبوک
6-اتصال اکانت شاپیفای به کاتالوگ محصولات فیسبوک
7-اضافه کردن محصولات به کاتالوگ فیسبوک
8-بررسی توسط اینستاگرام برای تایید
9-بروز رسانی اینستاگرام جهت اضافه شدن قابلیت تگ خرید

 

بهرحال اگر چه در نگاه اول انجام همه این مراحل کمی سخت به نظر میرسد اما همواره راه هایی برای دور زدن محدودیت ها وجود داشته و با کمی وقت و دقت می توان در کشورمان ایران نیز از امکانات تگ محصولات اینستاگرام بهره برد

جهت خرید لایک ایرانی اینستاگرام | لایک ارزان کلیک کنید

بالا بردن امنیت اینستاگرام

روش های جذب ممبر واقعی اینستاگرام

راهنمای خرید فالوور اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *