مخفی کردن وردپرس و تغییر آدرس ورود به وردپرس یکی از موارد کاربردی هستش که بسیاری از مدیران سایت‌ها به دنبال اون هستند تا امنیت سایت خودشون را افزایش دهند. با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تا آدرس ورود به وردپرس و آدرس پیشخوان وردپرس که به ترتیب عبارتند از wp-login.php و wp-admin تغییر داده و یک آدرس دلخواهی برای خودتون انتخاب کنید تا از این طریق کسی نتونه وارد پیشخوان وردپرس شده و مشکلاتی را در سایت شما ایجاد کند.

 

در حملات بروت فورس (brute force) هکرها به صورت اتوماتیک ترکیب صدها نام کاربری و رمز عبور مختلف را امتحان می کنند تا زمانی که یکی از آنها درست درآمده و اجرا شود. احتمال بسیار زیادی وجود دارد که نام کاربری یا رمز عبور شما در یکی از این تلاش ها پیدا شود.

افزونه WPS Hide Login به شما کمک می کند که آدرس صفحه ورود به وردپرس خود را تغییر داده و آن را از دید هکرها پنهان کنید.این افزونه بسیار سبک وزن و در عین حال قدرتمند است. از همه مهمتر اینکه هیچ فایلی را در هسته وردپرس تغییر نمی دهد یا قوانین بازنویسی را اضافه نمی کند بلکه تنها کاری که انجام می دهد این است که درخواست ها را متوقف می کند.

افزونه WPS Hide Login و تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرس

ابتدا افزونه WPS Hide Login را از اینجا دانلود و نصب کنید ، بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه به منوی تنظیمات » عمومی پیشخوان وردپرس بروید.

در این صفحه به سمت پایین صفحه اسکرول کرده و قسمت WPS Hide Login را پیدا کنید.

افزونه WPS Hide Login

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در قسمت Login URL نام URL سفارشی مورد نظر خود را وارد کنید.سپس در قسمت Redirection url آدرس URL ی که می خواهید با وارد کردن آدرس yourdomainname/wp-login.php به آن تغییر مسیر ایجاد شود را وارد کنید.

سپس روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. کار شما در افزونه WPS Hide Login تمام شده است. فقط به یاد داشته باشید که از این به بعد برای وارد شدن به پیشخوان وردپرس خود باید از URL جدید استفاده کنید.